INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Çfarë lloj nëne je ti që vesh minifund?', Arbana nuk ia kursen përgjigjen ndjekësit

'Çfarë lloj nëne je ti që vesh minifund?', Arbana nuk ia kursen përgjigjen ndjekësit

Publikuar më: 18:28 09-12-2020

Instagrami i ka kujtuar Arbana Osmanit një udhëtim të bërë 4 vite më parë në Shën Petersburg. Arbana e quan këtë qytet një ndër më të bukurit në botë dhe që duhet vizituar patjetër.

"Instagrami me? kujtoi qe? sot 4 vite me? pare?, kam vizituar pe?r here te? pare nje nga qytetet me te bukura ne bote, nje perralle, nje enderr, nje “must”; Shën Petersburg. Mezi po pres të shkoj sërish", shkruan Arbana.

-640-0-5fd0baa805bb7.jpg

Mirëpo ndonëse me postimin e saj Arbana kishte për qëllim të sugjeronte një vend për të vizituar, një ndjekës e ka paragjykuar për stilin e veshjes, ku ende në Shqipëri është tabu zbulimi i pjesëve të trupit.

“Çfarë lloj nëne je ti që ke veshur dhe vesh gjithnjë minifunde?”, shkruan ndjekësi, të cilit Arbana iu përgjigj shkurt: "Një nënë shumë e lumtur".

 

 -640-0-5fd0baa793327.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033631324768066