INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ka ndodhur? Sherr mes Tunës dhe Rudina Magjistarit? Këngëtarja habit publikun: ‘Sa të jem gjallë …’ [FOTO]

Çfarë ka ndodhur? Sherr mes Tunës dhe Rudina Magjistarit? Këngëtarja habit publikun: ‘Sa të jem gjallë …’ [FOTO]

Publikuar më: 22:50 27-10-2018

Tuna Sejdi ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në ‘Xing me Ermalin’, këtë herë ishte intervista e parë ku foli për ndjesinë e të qenit nënë, apo edhe për marrëdhënien e saj dhe Patris Berishës. Madje bashkë me partnerin nuk ngurruan të flisnin edhe për sherrin mediatik mes saj dhe vëllait të Patrisit, Robert Berishës. (kliko këtu)

Por ajo që ka habitur dhe që bëri konfuzoi të gjithë ishte përgjigjia që dha teksa Ermali e pyeti nëse do të shkonte për intervistë tek emisioni i Rudinës.

“Asnjëherë në jetën time. E kam lënë hold on dhe ashtu do ta lë dhe nja 10 vite të tjera, apo edhe 20 vite sa të jem gjallë”- u shpreh Tuna, teksa dukej shumë e sigurt në fjalët që thoshte. Ç’të këtë ndodhur vallë?/intv.al/

-640-0-5bd4d211243b2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.018182992935181
    array(1) { ["section"]=> string(109) "cfare-ka-ndodhur-sherr-mes-tunes-dhe-rudina-magjistarit-kengetarja-habit-publikun-sa-te-jem-gjalle-foto-76828" }