INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë i bëri bashkë?! ENCA dhe Connor McGregor ulur pranë njëri-tjetrit!

Çfarë i bëri bashkë?! ENCA dhe Connor McGregor ulur pranë njëri-tjetrit!

Publikuar më: 11:36 14-04-2021

Enca është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare, e cila prej vitesh i ka dhuruar hite të bukura publikut tonë. Pas punës së lodhshme, ajo së fundmi ka shijuar disa ditë pushimi dhe ka zgjedhur Dubain si destinacionin për të qëndruar larg aktiviteteve të përditshme.

Sigurisht që gjatë gjithë këtyre ditëve, ajo ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë momente të ndryshme me ndjekësit e saj të shumtë.

Mirëpo ditën e djeshme, Enca përmes rrjeteve sociale tregoi që rastësisht është e ulur pranë, kampionit të UFC-së, Connor McGregor.

“Unë dhe Connor McGregor rastësisht të ulur pranë njëri-tjetrit, unë e dua Dubain”, ka shkruar këngëtarja në postimin e bërë në Instastory.

173412829_3878985038829682_1976376145652467790_n-277x600.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033049583435059