INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çanta perfekte për udhetimet tuaja. Karikon smartphonin tuaj kudo që shkoni

Çanta perfekte për udhetimet tuaja. Karikon smartphonin tuaj kudo që shkoni

Publikuar më: 13:48 07-01-2019

Ja çanta e re e Targus Mobile VIP e cila ka një bateri të integruar dhe një vend për karikim wireless nga xhepat anësorë. Xhepi mban telefonin tuaj në vend për ta  ruajtur atë duke u karikuar njëkohësisht edhe kur lëvizni dhe përshtatet me telefonat deri në madhësinë e iPhone XS Max.
Ky xhep lidhet me baterinë e brendshme me një kabllo USB standarde, kështu që mund ta zëvendësoni me një bateri më të madhe nëse dëshironi, dhe ka edhe një xhep që bllokon sinjalet RFID. 

Instagram Banner

Është gjithashtu një çantë e bukur Targus, me pamjen e zakonshme të Targus dhe tiparet e përshtatura ndaj njerëzve që udhëtojnë me shumë veshje. Do të jetë në shitje në prill për vetëm $ 199. 


©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0033750534057617