INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç’lidhje kanë? Në ditëlindjen e NEYMAR ishin të pranishme kushërirat Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj! [FOTO]

Ç’lidhje kanë? Në ditëlindjen e NEYMAR ishin të pranishme kushërirat Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj! [FOTO]

Publikuar më: 12:31 04-02-2020

Futbollisti i famshëm, Neymar, mbush 28 vjeç më datë 5 shkurt, por ka zgjedhur që ditëlindjen e tij ta festojë më herët. Së fundmi, ai ka organizuar një super festë të madhe në një lokal të famshëm afër kullës Eiffel në Paris dhe kodi i veshjes ka qenë me të bardha. Por të ftuara në këtë festë kanë qenë edhe dy këngëtaret dhe kushërirat e famshme shqiptare, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj.

inna.jpg

Dy vajzat janë veshur me të bardha dhe kanë publikuar foto nga festa. Mesa duket, ato janë mikesha me futbollistin, pasi kujtojmë se u takuan me të edhe gjatë festës së Halloween.

halloweeb.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034210681915283