INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç'ka ndodhur mes tyre? Atdheu bën deklaratën e papritur për Arjola Demirin: Do ta padis në Gjykatë...

Ç'ka ndodhur mes tyre? Atdheu bën deklaratën e papritur për Arjola Demirin: Do ta padis në Gjykatë...

Publikuar më: 17:25 23-05-2022

Atdheu dhe Arjola duket se i paskan dhënë fund miqësisë së tyre. Për më tepër, ish-konkurrenti i Përputhen do e padisë aktoren në gjykatë. I ftuar në News24 Atdheu është pyetur për prishjen e miqësisë e ka thënë: Me Arjolën është prishur miqësia, nuk e di çfarë ka ndodhur. Thjesht ka ngecur. Di që u futën persona të 3-të e 4-të në mes, persona të rinj që nuk e dinë raportin tonë. Do iki në Gjykatë, do ta padis.

 

Article Logic
Execution time: 0.0038769245147705