INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Breshër i fortë godet Pukën, banorët: Gjithçka u shkatërrua [FOTO]

Breshër i fortë godet Pukën, banorët: Gjithçka u shkatërrua [FOTO]

Publikuar më: 10:18 07-07-2018

Një breshër i fortë ka goditur fshatin Rrapë të Pukës, këtë të shtunë.

Banorët shprehen se të tillë breshër nuk e kanë parë asnjëherë, në këtë zonë. Ata thonë se gjithçka është shkatërruar, frutat dhe të mbjellat.

Breshëri zgjati pak minuta, por ishte i furishëm.

Bashkia Pukë bën me dije, se: janë ngritur grupe pune për të verifikuar dëmet në terren.

 

2_ok.PNG

1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0030028820037842