INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
BOSH?! Noizy thumbon keq UNIKKATIL-in për koncertin e tij, por ne s’dimë çfarë të mendojmë! Reagon grupi i reperit [FOTO]

BOSH?! Noizy thumbon keq UNIKKATIL-in për koncertin e tij, por ne s’dimë çfarë të mendojmë! Reagon grupi i reperit [FOTO]

Publikuar më: 14:27 19-08-2019

Ai është një ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë i cili prej vitesh ka dhuruar shumë hite për dëgjuesit shqiptarë. Pavarësisht se nuk i ka këngët me klipe ai është një ndër më të preferuarit nga publiku,mirëpo deri këtë verë koncertet e tij numëroheshin me gishta, por gjatë këtyre javëve, Unikkatil ka realizuar shumë koncerte në Shqipëri dhe Kosovë.

Një ndër të fundit ishte ai i Vlorës, koncert për të cilin është thumbuar nga Noizy. Ky i fundit ka publikuar një video ku shihet ambienti i klubit ku do përformonte Unikkatil dhe ka vendosur disa emoji duke qeshur me lot, teksa në sfond ishte një këngë e Mozzik.

 Por pas kësaj video që u fshi ka reaguar edhe grupi i Unikkatil “The Bloody Alboz”, të cilët me ironi kanë ftuar anëtarët e OTR në koncertë për të bërë foto e video si dhe kanë njoftuar që videot e koncertit të Velipojës dhe Vlorës do dalin shumë shpejt.

bloody.png

 

 

vlore.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0052890777587891
    array(1) { ["section"]=> string(122) "bosh-noizy-thumbon-keq-unikkatil-in-per-koncertin-e-tij-por-ne-s-dime-cfare-te-mendojme-reagon-grupi-i-reperit-foto-100780" }