INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Blogerja e famshme turke ka dy fjalë për INTv Albania [FOTO]

Blogerja e famshme turke ka dy fjalë për INTv Albania [FOTO]

Publikuar më: 18:31 14-11-2017

Pas një lajm të fundit të publikuar në INTv për tendencat e fundit të modës duket se ka tërhequr dhe vëmendjen e blogeres së njohur turke,Helin Kinem and Cetin, e cila nuk ka nguruar të falënderoj gazetaren, dhe median shqiptare.

Blogerja shumë e ndjekur turke, ka shprehur mirënjohjen e saj nëpërmjet një postimi në Instagram, ku tendencat e saj ndiqen dhe nga publiku shqiptarë, i cili i njohu me fundet e vjeshtë dimër 2017-2018, nëpërmjet artikullit të publikuar në http://www.intv.al/.

http://www.intv.al/modelet-e-fundeve-per-stinen-vjeshte-dimer-2017-2018-foto-41913

helin.jpeghelin_cetin.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.00856614112854