INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Blacklist

Blacklist

Publikuar më: 17:18 29-09-2017


Krimineli më i kërkuar në botë, sapo është dorëzuar. Ai do të formojë një ortakëri të çuditshme. Çfarë ndodh kur i keqi kthehet kundër të këqnijve të tjerë? Kur duhet të kesh besim tek ai dhe kur jo?

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079231262207031
    array(1) { ["section"]=> string(15) "blacklist-37802" }