INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Blacklist

Blacklist

Publikuar më: 18:18 29-09-2017


Krimineli më i kërkuar në botë, sapo është dorëzuar. Ai do të formojë një ortakëri të çuditshme. Çfarë ndodh kur i keqi kthehet kundër të këqnijve të tjerë? Kur duhet të kesh besim tek ai dhe kur jo?

Article Logic
Execution time: 0.0032498836517334