INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bie zjarr në banesë, fëmija mbyll nënën në ballkon

Bie zjarr në banesë, fëmija mbyll nënën në ballkon

Publikuar më: 16:36 15-04-2019

Një zjarr ka ndodhur në një banesë në Elbasan. Për fat është parandaluar një tragjedi e vërtetë. Një fëmijë kishte mbyllur nënën e tij në ballkon, teksa ajo ishte duke gatuar drekën. E nga pakujdesia bombula e gazit u përmbys dhe nëna mbeti mes flakëve, por për pak sekonda fëmija ja hapi derën.

Falë ndërhyrjes së shpejtë të forcave të zjarrfikësve fatmirësisht nëna dhe fëmija janë shpëtuar pa lëndime.
Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës ‘Ali Agjahu’, ndërsa policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Article Logic
Execution time: 0.0081050395965576