INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Beyonce performancë madhështore në nder të 100 vjetorit të Nelson Mandela...[FOTO-VIDEO]

Beyonce performancë madhështore në nder të 100 vjetorit të Nelson Mandela...[FOTO-VIDEO]

Publikuar më: 13:28 03-12-2018

Këngëtarja e njohur, Beyonce mbrëmjen e djeshme mbajti koncert në Global Citizen Festival për nder të 100 vjetorit të Nelson Mandela në Johannesburg.

Performanca e saj ishte krejtësisht magjike, madje shumë njerëz nga turma që kishin ardhur për ta ndjekur shfaqjen qanin nga gëzimi.

Në këtë mbrëmje morri pjesë gjithashtu edhe Jay-Z, por shfaqja pa dyshim i përkiste gruas së tij.

dfhgjkfhg.JPG

 

Para ngjarjes Bey shkroi një letër kushtuar Nelsonit duke thënë, pjesërisht: “Mirësia dhe mirënjohja juaj për çdo përvojë dhe aftësia juaj për të falur janë mësimet që kam mësuar dhe do të kaloj në tre fëmijët e mi respekt i lartë “.

 

dfhngfjxfc.JPG

 

Article Logic
Execution time: 0.0072250366210938