INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Besojeni ose jo, por Era Istrefi do të sjellë këngë me reperin tuaj të preferuar amerikan! [VIDEO]

Besojeni ose jo, por Era Istrefi do të sjellë këngë me reperin tuaj të preferuar amerikan! [VIDEO]

Publikuar më: 08:18 17-09-2019

Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan të ndalet, pasi shumë shpejt do të publikojë një tjetër bashkëpunim. Synimet e Era Istrefit për të pushtuar tregun botëror janë të qarta dhe po punon shumë për ta arritur.

Por kush është këngëtari qe do të bashkëpunojë ajo kësaj radhe? Ditën e djeshme Era Istrefi ka lajmëruar se të premten do të publikohet kënga e saj e re që do të jetë një bashkëpunim me Yelloë Claë dhe reperin e famshëm Offset, i cili është edhe bashkëshorti i Cardi B.

“Let’s get married” quhet kënga dhe ne mezi presim ta dëgjojmë. Dimë të themi vetëm që Era është në rrugën e duhur drejt suksesit.

View this post on Instagram

FRIDAY

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088438987731934
    array(1) { ["section"]=> string(101) "besojeni-ose-jo-por-era-istrefi-do-te-sjelle-kenge-me-reperin-tuaj-te-preferuar-amerikan-video-102230" }