INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Besa sjell baladën e dashurisë,

Besa sjell baladën e dashurisë, "Kokëfortë" [VIDEO]

Publikuar më: 09:53 28-03-2017

Kishte ardhur koha!

Ka kohë që këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, kishte paralajmëruar projektin ‘Kokëfortë’ dhe më në fund u publikua .
Kënga në fjalë është një baladë, një prodhim ky i Flori Mumajesit dhe videoklipi është realizuar nga PinkMoon Creative.
“Kokëfortë” është një këngë ku i këndohet dashurisë në një tonalitet të lartë, ku ndonjëherë edhe pse jemi të dashuruar në një person, prapë dimë të jemi “kokëfortë” dhe të ndahemi.
Për më tepër, shijoni këngën më poshtë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083050727844238
    array(1) { ["section"]=> string(52) "besa-sjell-baladen-e-dashurise-kokeforte-video-24490" }