INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëri seks me shoqen e gruas ndërkohë që ato flinin të dyja. Akuzohet për përdhunim, ja si ndodhi

Bëri seks me shoqen e gruas ndërkohë që ato flinin të dyja. Akuzohet për përdhunim, ja si ndodhi

Publikuar më: 16:42 29-09-2017

Të bësh seks është diçka më se normale por kur kjo gjë ndodh në gjendje të dehur dhe jo me bashkëshorten, bëhet diçka shqetësuese në një marrëdhënie bashkëshortore. Historia që do të lexoni më poshtë është goxha intriguese. 

Bashkëshorti deklaroi se kishte kryer marrëdhënie seksuale në gjendje të dehur me shoqen e gruas së tij ndërkohë që ato të dyja flinin së bashku. Ajo ka shkruar: “ bashkëshorti im pohon se aksidentalisht ka kryer marrëdhënie seksuale me shoqen time ndërsa po flinim, duke menduar se isha unë, pasi të dyja ngjajnë shumë me njëra-tjetrën.

Në komentet e bëra për këtë situatë burri akuzohet për përdhunim dhe sugjerojnë që bashkëshortja duhet  të mbështesë shoqen e saj në raportimin që ajo ka bërë në polici. Ai akuzohet si përdhunues sepse dëshira nuk ka qenë e të dyja palëve. Megjithatë, disa njerëz besonin se bashkëshorti vuan nga një çrregullim seksual.

Article Logic
Execution time: 0.003058910369873