INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëhuni gati të gjithë të merrni vesh çfarë do t’iu ndodhë këtë javë sipas Oscar Cainer ( 18 shtator- 24 shtator)

Bëhuni gati të gjithë të merrni vesh çfarë do t’iu ndodhë këtë javë sipas Oscar Cainer ( 18 shtator- 24 shtator)

Publikuar më: 13:21 18-09-2017
Sipas astrologut të njohur ndërkombtarisht Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë.
Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Shpresojmë të informoheni në mënyrën më të mirë.
1. Dashi
Ju e ndjeni se ëndrrat tuaja për të ardhmen kanë të njëjtin shans për t’u realizuar. Kur ju dëshironi një yll, ëndrrat tuaja vijnë. A po kërkoni tani diçka përtej mundësive? Një mrekulli, ndoshta? Dëshira juaj mund të tërheqë vëmendjen tuaj nga mrekullitë brenda kupës suaj. Neptuni kundërshton sundimtarin tuaj këtë javë. Shikoni përreth, bota juaj tashmë është plot me mrekulli.
2. Demi
Ju jeni të përpiktë në metodat tuaja dhe vendosni në arsyetimin tuaj. Por duhet të pranoni  një element të rrezikut. Duhet të sakrifikoni për siguri për mundësi. Këtë javë, ju keni mundësinë për të krijuar diçka të bukur, edhe pse do gjendeni në  rrethana të vështira. Për ta bërë këtë, duhet të jeni të gatshëm të angazhoheni më shumë.
3. Binjakët
Këtë javë do e nisni përgjumësh dhe nuk do keni energjinë e duhur. Mërkuri përsëri është bashkuar me Marsin. Por këtë herë, po shkon në drejtimin e duhur. Kjo nuk do të thotë se gjërat po fillojnë të rriten. Sipas intv.al duhet ta shfrytëzoni kohën në mënyrën më të mirë o binjak!
4. Gaforrja
Këtë javë nëse e thoni diçka në  mënyrën e matur, pozitive dhe të pasionuar, ajo do të dëgjohet. Njerëzit do të kuptojnë se po propozoni një vizion që duhet të realizohet patjetër. Pra merrni frymë thellë dhe flisni! Duhet t'ju dëgjojnë!
5. Luani
Vetëm për shkak se diçka nuk është realizuar herën e parë , nuk do të thotë se nuk do të funksionojë tani. Duket se, në këtë botë të furishme, nuk është ndërtuar koha për përpjekjet e dyta. Provoni diçka të re dhe do të habiteni kur të kuptoni se asgjë nuk është e pamundur.
6. Virgjëresha
Venusi është në shenjën tuaj këtë javë! Ndodheni në një situatë pozitive në çështjet e zemrës. Mos mendoni se dhënia e dashurisë suaj ndaj dikujt nuk është reciproke, prandaj bëni ashtu siç e ndjeni. Mos u kufizoni!
7. Peshorja
Dielli po afron në shenjën tënde. Duhet të jeni në gjendje t'i vendosni gjërat në kontekstin e përvojës më të gjerë, para se t'i vlerësoni plotësisht. Ndërsa fitoni perspektivë të re, do të gjeni se vlera e tyre shpejt bëhet e dukshme.
8. Akrepi
Këtë javë do gjeni një teknikë të mirë për të shmangur konfliktet me njerëzit që ju rrethojnë. Përshtypjet e para mund t’ju bëjnë jo të qartë për të gjykuar një çështje.
A keni frikë se ju do të jepni një përshtypje të keqe për veten tek dikush që ka rëndësi për ju? Mos u shqetësoni, ligjet e dashurisë thonë se duhet të tregoheni vetvetja.
9. Shigjetari
Këtë javë do jeni në vendin e duhur në kohën e duhur. Një seri ngjarjesh krejtësisht të paparashikueshme do përfundojnë duke u kthyer në favorin tuaj. Problemi është se  nuk mund të mbështeteni vetëm në fat. Sipas intv.al duhet të jeni të përgatitur për çdo situatë. Ju duhet të filloni të korrni disa shpërblime të merituara këtë javë.
10. Bricjapi
Ju e dini se çfarë duhet të bëni tani . Këtë javë, mund të gjeni veten në një pozicion kur supozohet të keni më shumë njohuri . Mos u frikësoni! Ne të gjithë ndonjëherë pretendojmë se dimë më shumë. Thjesht duke u kërkuar njerëzve të duhur pyetjet e duhura do keni  zgjidhje të lehtë. Kërkoni mençuri dhe do ta gjeni.
11. Ujori
Planet e organizuara dhe të jo të organizuara shpesh nuk  realizohen për shkak të pamundësisë tonë për të punuar si ekip drejt një qëllimi të përbashkët. Tani, në vend që të shqetësoheni se kush është përgjegjës, mendoni për zgjidhjen. Përgjigjja është ... ju!
12. Peshqit
Disa njerëz kanë 'fuqi '. Si lidhet kjo me ju? E pra, e nënvlerësoni veten. Nëse ju besoni te aftësitë tuaja atëherë java duket shumë premtuese! Prandaj, kujdes peshk! Këtë javë do t'ju jepet mundësia që të jeni bujar me dikë. Kjo është ajo që me të vërtetë do të thotë të jesh njerëzor. 
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0017039775848389