INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ata që kanë përvojë thonë se me këto KATËR tipe femrash mund të keni SEKS menjëherë!

Ata që kanë përvojë thonë se me këto KATËR tipe femrash mund të keni SEKS menjëherë!

Publikuar më: 22:42 14-08-2017

SEKS menjëherë? Ja si mund t’i DALLONI këto katër tipe femrash !

Ëndërr e çdo mashkulli është që të njohë femrën me të cilën nuk do të mundohet për ta bindur për të bërë seks, mirëpo kjo kryesisht nuk ndodh kështu. Megjithatë, hulumtimi për “aksionin e shfrenuar” do të jetë shumë më i lehtë nëse do të dini të njihni këto katër tipa femrash!

Natyrisht, nëse dëshironi të merrni seks nga femra, patjetër duhet edhe pak të angazhoheni, mirëpo me këto femra angazhimi nuk do t’ju jetë i kotë.

1. Femra e moshuar e cila me siguri ka qenë e martuar

Ky tip femre i do paratë, ndërkaq del për të gjetur meshkuj të interesuar për seks. Është e drejtpërdrejtë dhe nuk e ka problem të tregojë se çka do. Zakonisht është e veshur dhe e rregulluar mirë, por shpesh mund të shihet edhe me cigare në dorë.

2. Femra e cila merr veten pas divorcit

Ko është femër e cila është duke e marrë veten pas divorcit dhe është emocionalisht jo stabile. Ka mundësi të jetë e dehur, andaj mos u befasoni nëse fillon të sillet në mënyrë të pahijshme.

3. Ajo e cila dëshiron të eksperimentojë

Ky tip femre dëshiron të zbulojë seksualitetin e vet dhe është e gatshme për çdo gjë. Më së shpeshti ka të bëjë me kureshtje të studentes.

4. Femra shoqëruese e cila dëshiron të argëtohet

Ky tip femre nuk është e re, por vetëm shoqëruese e cila dëshiron të argëtohet, të dehet dhe të bëjë seks. Çdo gjë ndodh në mbrëmjet argëtuese të vajzave.

Article Logic
Execution time: 0.0033519268035889