INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Tayna, as Mozzik, as Enca! Kjo është kënga që ka fiksuar shqiptarët dhe me siguri s’keni dyshime! [FOTO]

As Tayna, as Mozzik, as Enca! Kjo është kënga që ka fiksuar shqiptarët dhe me siguri s’keni dyshime! [FOTO]

Publikuar më: 16:00 16-11-2019

Si në verë, dimër, vjeshtë apo pranverë, artistët shqiptarë i dhurojnë shumë hite publikut tonë. Javët e fundit janë publikuar disa këngë që janë pëlqyer shumë nga dëgjuesit shqiptarë dhe me një kërkim të vogël në Youtube vumë re se cila prej tyre po dëgjohet më së shumti.

E gjeni dot? Pikërisht kënga më e re e Flori Mumajesit “Thjesht të du” që ka arritur mbi 3.2 milionë klikime në vetëm një javë nga publikimi. Edhe Kida me Mozzik nuk janë prapa, me reperin që numëron mbi 6 mln klikime me këngën “Dhelpër Dinake”, ndërsa Kida 2.5 dhe është numri 2 në Trending pas Flori Mumajesit.

Ja 5 këngët që po dëgjohen më shumë nga shqiptarët!

 dhend.png

Article Logic
Execution time: 0.0035288333892822