INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Tayna, as Capital T, as Dafina! Ja cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët!

As Tayna, as Capital T, as Dafina! Ja cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët!

Publikuar më: 16:34 03-04-2021

Është bërë pothuajse si “minirubrikë” në inlife.al që zakonisht fundjavave ju tregojmë se cila ka qenë kënga më e dëgjuar nga shqiptarët dhe këtë detaj do ua tregojmë edhe sot. Javët e fundit janë publikuar disa këngë që janë pëlqyer shumë nga dëgjuesit shqiptarë dhe me një kërkim të vogël në Youtube vumë re se cila prej tyre po dëgjohet më së shumti.

Bëhet fjalë për këngën e fundit të publikuar nga 2TON, “Ftyra jote”, e cila në më pak se një javë ka gjeneruar mbi 2.5 milionë klikime dhe është numri 1 në “trending Albania”.

avs.png

 

Në vend të dytë pozicionohet Varrosi me “freestyle-in” e fundit “Flamma”, ndërsa vendi i 3-të mbahet nga Tayna ft Ivoryan Doll “WTF”.

 

Article Logic
Execution time: 0.0072789192199707