INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Ebru Sahin dhe as Akin Akinozu! Ja cilët do të ishin fillimisht protagonistët e 'HERCAI'!

As Ebru Sahin dhe as Akin Akinozu! Ja cilët do të ishin fillimisht protagonistët e 'HERCAI'!

Publikuar më: 21:28 03-06-2020

“Hercai” u shpall seriali më i ndjekur në vitin 2019, duke thyer rekorde të shumta shikueshmërie. Gjithashtu ai është edhe ndër serialet më të pëlqyer nga shikuesit shqiptarë.

Por, flitet që fillimisht nuk do të ishin Ebru Sahin dhe Akin Akinozu protagonistët kryesorë të serialit për të luajtur rolet e Miran dhe Rejan. Pretendentë ishin Neslihan Atagul dhe Caglar Ertugrul, por ato i refuzuan rolet.

A mendoni se Neslihan dhe Caglar do të kishin intepretuar më mirë se aktorët aktualë?

rejan-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032529830932617