INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arrestohen 39 striptiste në Maqedoni, mes tyre dhe vajza nga Shqipëria

Arrestohen 39 striptiste në Maqedoni, mes tyre dhe vajza nga Shqipëria

Publikuar më: 15:53 27-01-2019

Nëntë vajza nga Shqipëria janë ndaluar në Maqedoni nga policia.

Gjatë një aksioni policor prej orës 22:00 të natës së mbrëmshme deri në ora 04:00 të mëngjesit të sotëm gjatë një kontrolli policor janë arrestuar 26 femra të moshës prej 20 deri në 46 vjet në 5 hotele në Tetovë dhe Gostivar.

Siç kanë informuar nga MPB, gjatë kontrollit në hotele janë gjetur 39 femra, prej të cilave 13 nga Maqedonia, ndërsa 26 kanë qenë të huaja.

11 prej tyre janë nga Serbia, 9 nga Shqipëria, 4 nga Bullgaria dhe nga një prej Bosnjës dhe Hercegovinës dhe Kosovës.

Article Logic
Execution time: 0.002964973449707