INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arjani tha që kishte eksitim mes tij dhe Jasminës, ja DETAJI +18 që tregon se Erlindi ishte i eksituar! [FOTO]

Arjani tha që kishte eksitim mes tij dhe Jasminës, ja DETAJI +18 që tregon se Erlindi ishte i eksituar! [FOTO]

Publikuar më: 15:29 23-02-2021

Takimi i Jasminës dhe Erlindit u duk se kalo mjaft mirë. të dy u panë se kanë pëlqim ndaj njëri tjetrit. Ndërsa Jasmina e çoi një hap më tej, duke e zhveshur Erlindin.

Biseda

Erlindi O sa e mirë të vika, vajza ka nevoja vetëm për parfum

Jasmina: Po hë Erlind na shkunde na tunde, na freskove

Erlinid: seriozisht e ke me ato zgjedhjet

Jasmina: Po ti ke ndenjur urtë

Erlindi: Hajde të ngroh pak, je bërë shumë e bukur sot. se tani po të shoh më mirë. Po më pëlqen shumë ky takimi

Erlindi: Takimi i parë ishte surprizues, po e prisja kontaktin fizik me Jasminën

Mevlani: A ke pëlqim apo e bënë për inat

Erlinid: Nëse Jasmina s’do donte s’do kishte ndodh gjë

Arjani: Erlindi ishte më i dhënë në këtë takim, duket që ka pëlqim këtu. S’mdendoj që ka qenë për xhelozi. Sikur kishte eksitim mes jush

E siç duket Arjani paska patur të drejtë, sepse në rrjet po qarkullon një foto e Erlindit ku dukej pak i eksituar.

dagg.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0068540573120117