INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arilena Ara bën këtë postim, reagimi i Bleona Qeretit nuk pritej [FOTO]

Arilena Ara bën këtë postim, reagimi i Bleona Qeretit nuk pritej [FOTO]

Publikuar më: 20:45 22-07-2018

Arilena Ara është një ndër këngëtaret më në zë të momentit. Ajo performoi ditën e finales së Botërorit në Russi, në zonën e fansave, ku transmetoi mjaft emocion. Shumë fansa të huaj kanë kënduar në gjuhën shqip bashkë me këngëtaren, HIT-et e saj.

Por para se të arrinte një emër në industrinë muzikore shqiptare dhe atë ndërkombëtare, Arilena e ka nisur nga X Factor. Atëherë kur ishte jo shumë e famshme nuk kishte marrëdhënie të gjera me yjet shqiptre, por edhe tani qëndron shumë e rezervuar. Por si duket Arilena ka fituar simpatinë e Bleona Qeretit. Kjo e fundit i ka lënë disa emoji 'zjarri' si koment Ara-s në foton e postuar. Si duket Bleona vërtet e pëlqen Arilenën, se përndryshe as edhe një 'like' nuk do i jepte./intv.al/

 fbc0d7ae-9bfc-4740-8b16-606821688b98.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035500526428223