INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Apple sërish ulje çmimesh për iPadin e 2018. Zbritje prej 100$

Apple sërish ulje çmimesh për iPadin e 2018. Zbritje prej 100$

Publikuar më: 18:19 19-12-2018
Shitësit me pakicë kanë konkurruar për të ofruar çmimet më të ulta në iPads, por Walmart dhe Amazon janë duke pritur ndoshta marrëveshjen më të mirë të iPad. Modeli 32GB tani po shkon 229 dollarë ,100 me pak nga çmimi i saj origjinal. Nëse jeni duke kërkuar modelin 128GB, Amazon dhe Target keni të mbuluar për 349 $, që është 80 $ jashtë çmimit të zakonshëm.
Instagram Banner
IPadi tani, është më lirë se kurrë. Me pushimet dimërore vetëm disa ditë larg, sot është ndoshta shansi juaj i fundit për ta marrë atë në kohë dhe për ta blerë atë me këtë çmim. Walmart po ofron një dërgesë dy ditore për iPad, përpara Krishtlindjeve, megjithëse faqja e Amazon thotë se do të nisi dërgesat pas festave.©️insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0033249855041504