INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Apo ka të drejtë? FERO thotë për UNIKKATIL-in atë që me siguri nuk ju ka pëlqyer aspak, zbulojeni! [FOTO]

Apo ka të drejtë? FERO thotë për UNIKKATIL-in atë që me siguri nuk ju ka pëlqyer aspak, zbulojeni! [FOTO]

Publikuar më: 22:56 30-05-2018

Feronit Shabani i njohur për publikun shqiptar si Fero është një nga personazhet më të komentuar në mediat online. Qasja e shpejtë e tij në muzikë ka bërë po ashtu që të jetë edhe shumë i suksesshëm, pasi projektet e tij muzikore janë dëgjuar dhe pëlqyer shumë nga publiku.

Në një intervistë të fundit në “NIN” të Klan Kosova, Fero ka folur për reperat e njohur. E sigurisht që nuk mund të mos pyetej për Unikkatil për të cilin tha se nuk e ka pëlqyer në projektet e tij të reja .

Por Fero tha gjithashtu se Unikkatil shan të gjithë reperat e tjerë dhe ata e duan. Po juve ju kanë pëlqyer këngët e reja të Unikkatil?

alaudin.png

Article Logic
Execution time: 0.0037798881530762