INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Anxhela ''i rrëmbeu'' fitoren për një fije, Elhaida Dani ''kërcënon'' festivalin ''Kënga Magjike'': Po nuk ma dhatë edhe...[FOTO]

Anxhela ''i rrëmbeu'' fitoren për një fije, Elhaida Dani ''kërcënon'' festivalin ''Kënga Magjike'': Po nuk ma dhatë edhe...[FOTO]

Publikuar më: 22:32 14-11-2018

Anxhela Peristeri me këngën “E çmendur” triumfoi në edicionin e 19-të të festivalit “Kënga Magjike”. Vendi i dytë shkoi për Elhaida Danin, me shumë pak pikë diferencë dhe ishte këngëtari i fundit i cili ndryshoi komplet rezultatin.

E siç duket ajo humbje i ka ngelur peng Elhaida Danit dhe në këtë edicion të 20-të ajo do konkurrojë sërish e me siguri do jetë një këngëtaret pretendente. Elhaida ka publikuar një foto me Ardit Gjebrean dhe Eni Çobanin, ndërkohë që shkruan me shaka: “Po nuk ma dhatë edhe këtë herë çmimin do shihemi në gjyq me @arditgjebrea dhe @enicobani !!! ”

Article Logic
Execution time: 0.0083529949188232