INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ambasada e SHBA: Ja sa shqiptarë kanë marrë pjesë në misionet e NATO-s dhe BE-së

Ambasada e SHBA: Ja sa shqiptarë kanë marrë pjesë në misionet e NATO-s dhe BE-së

Publikuar më: 13:02 24-03-2019

Ambasada amerikane në Tiranë ka bërë të ditur sot, disa të dhëna domethënëse lidhur me anëtarësimin e Shqipërisë në NATO. "Ndërsa Shqipëria feston 10 vjet anëtarësi në NATO, ne duam të nënvizojmë disa fakte të rëndësishme mbi Aleancën dhe rolin e Shqipërisë brenda saj" shkruan ambasada krahas videos së mëposhtme.

 

Article Logic
Execution time: 0.0079140663146973