INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Albana Osmani si “fëmijë i lumtur”, por fansat i kundërvihen keq, reagon moderatorja: Hajde mos... [FOTO / VIDEO]

Albana Osmani si “fëmijë i lumtur”, por fansat i kundërvihen keq, reagon moderatorja: Hajde mos... [FOTO / VIDEO]

Publikuar më: 19:33 13-04-2018

Albana “sulmohet” nga fansat, por ajo nuk kishte qëllim të keq.

Moderatorja i është gëzuar ardhjes së pranverës dhe çeljes së luleve e sigurisht këtë gëzim nuk mund të mos e ndante me ndjekësit e saj në Instagram. Mirëpo jo gjithçka ka shkuar ashtu siç duhet për Albanën. Ajo ka postuar një video ku shfaqet duke shkundur një pemë, lulet e së cilës janë shumë të bukura. Fansat e kanë kritikuar për këtë gjest, por Albana e ka marë me shumë sportivitet.

 

Spring ?

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

''Hajde mos u beni kaq moralista ! Se nuk ia mora shpirtin pemes ! Shijoni ditën njerëz! Paqe për të gjithë”’ –ka përfunduar ajo.

 vaaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0041930675506592