INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alban Zeneli i PD do rrëzojë Ramën nga Parlamenti

Alban Zeneli i PD do rrëzojë Ramën nga Parlamenti

Publikuar më: 15:28 13-03-2019

Zëvendësuesi i Flamur Nokës, Alban Zeneli ka treguar sot pse ndryshoi mendim dhe pranoi mandatin. Ai tha se mandatet janë të qytetarëve, ndërsa tha se nga Parlamenti ai do të ndikojë në rrëzimin e Ramës.

“Mendoj se mandati i deputetit e përfaqëson më mirë interesin qytetar. Në parlament mund të mbroj qytetarët. Nga parlamenti mund të ndikoj në rrëzimin e Ramës", tha Alban Zeneli.

 

Article Logic
Execution time: 0.0031280517578125