INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alban Skënderaj i mërzitur? Bes Kallaku zbulon arsyen... Shikoni çfarë i ka shkruar [FOTO]

Alban Skënderaj i mërzitur? Bes Kallaku zbulon arsyen... Shikoni çfarë i ka shkruar [FOTO]

Publikuar më: 13:32 28-07-2018

Alban Skënderaj është padyshim një ndër këngëtarët më të dashur dhe më të kërkuar shqiptar. Tashmë që vera ka mbërritur, Albani ndodhet kudo ku ka shqiptar për të performuar për ta gjatë pushimeve.

Padyshim që Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Tashmë që vera ka ardhur, këngëtari i njohur ndodhet kudo ku ka shqiptar, duke performuar këngë nga repertori i tij.

Mirëpo një ditë më parë Albani postoi në profilin e tij në “Instagram”, një foto ku shfaqej shumë serioz, teksa ishte ulur në prag të një dere.

Fotoja mori menjëherë mijëra pëlqime e qindra komente, ku në sy ra ai i aktorit të njohur Bes Kallaku. Sipas ti, Albani është mërzitur për shkak të pagesës në një dasmë.

“Ai momenti që e ke lon me të zotin e dasmës pa pazar, veç me lekt e hudhme edhe ata nuk hedhin kokerr leku” – shkruan Besi, duke shkaktuar të qeshura pafund në rrjet.

alban-besi-768x510.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0049331188201904