INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja Hollywoodiane shpërfytyrohet gjatë xhirimit të filmit, padit drejtuesin [FOTO]

Aktorja Hollywoodiane shpërfytyrohet gjatë xhirimit të filmit, padit drejtuesin [FOTO]

Publikuar më: 16:11 11-03-2018

Aktorja Hollywoodiane Taylor Hickson ka paditurë drejtuesin e filmit “Ghostland” Pascal Laugier.

Sipas mediave ndërkobëtare 20 vjeçarja ka dëshmuar se Laugier është bërë shkaktari për aksidentin që ka pësuar.

Sipas saj Pascal Laugier i ka kërkuar ta godasë fort një derë xhami gjatë një skene të ngarkuar emocionale. Por Hickson e goditi xhamin aq fort sa ra në anën tjetër, duke pësuar çarjetë thella në fytyr dhe trup.

Pavarësishtë se bëri disa ndërhyrje estetika, fytyra e 20 vjeçares nuk është si më parë.

 

5f359a5c0c0d01bf5847011f2b043231.jpgtumblr_o4tpsf1ssY1v15lc0o1_1280.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024499893188477