INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja e njohur zbulon sëmundjen në postimin përlotës në Instagram! ‘Vuaj prej vitesh nga skleroza’! [FOTO]

Aktorja e njohur zbulon sëmundjen në postimin përlotës në Instagram! ‘Vuaj prej vitesh nga skleroza’! [FOTO]

Publikuar më: 19:19 23-10-2018

Aktorja e njohur Selma Blair, të cilin me siguri e keni parë në shumë prej filmave Hollivudianë si Hellboy, Cruel Intentions, Legally blonde etj, ka bCruel Intentions, Legally blonde etj, ka zbuluar së fundmi se prej vitesh vuan nga një sëmundje.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, aktorja ka rrëfyer se vuan nga skleroza e shumëfishtë.

“Unë jam një person me aftësi të kufizuara, ndonjëherë nuk mbaj mend. Kam vite që e ndiej këtë shqetësim dhe më në fund arrita të diagnostikohem. Jam e lumtur që mund ta ndaj këtë edhe me ju”.

selma.PNG

Article Logic
Execution time: 0.003371000289917