INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksidentohet moderatorja e njohur shqiptare, në makinë edhe vajza 3 vjeçare[FOTO]

Aksidentohet moderatorja e njohur shqiptare, në makinë edhe vajza 3 vjeçare[FOTO]

Publikuar më: 20:13 23-06-2019

Moderatorja e emisionit “Ditë e re”, Dajana Shabani ka pësuar një aksident në autostradën Tiranë-Durrës rreth mesditës së sotme, nga ku fatmirësisht nuk ka pasur asnjë të lënduar.

Siç raporton edhe “Ora News”, Dajana po udhëtonte me vajzën e saj të vogël 3 vjeçare dhe një mikeshë të ngushtë, kur në një moment të papritur një makinë i ka prerë rrugën në korsinë e saj.

Në këtë moment Dajana për të shmangur përplasjen me makinën përpara ka devijuar mjetin e saj tip Fuoristradë drejt pengesave anësore.

Policia ka ardhur për të bërë verifikimet në vendngjarje menjëherë pas këtij momenti.

-640-0-5d0fc995d1e69.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0058560371398926
    array(1) { ["section"]=> string(85) "aksidentohet-moderatorja-e-njohur-shqiptare-ne-makine-edhe-vajza-3-vjecare-foto-96960" }