INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksidenti në Vorë, ç'ndodhi në autostradë? Viktima e paidentifikuar për shkak të dëmtimeve

Aksidenti në Vorë, ç'ndodhi në autostradë? Viktima e paidentifikuar për shkak të dëmtimeve

Publikuar më: 10:46 14-07-2019

Një aksident ndodhi paraditen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës.

Një automjet doli nga rruga dhe u përplas me bordurën ndarëse, duke i shkaktuar vdekjen një gruaje, e cila ishte pasagjere në automjetin tip furgon.

Si pasojë e përplasjes pasagjerja e mjetit ka marrë dëmtimeve të rënda dhe ende nuk është identifikuar.

Ndërsa drejtuesi i mjetit 28-vjeçari me inicialet A.K është në gjendje kritike për jetën.

Sipas Policisë, aksidenti ndodhi në rrugën dytësore Vorë-Tiranë, teksa një furgon që shërbente për transport mallrash me drejtues 28-vjeçarin ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën e rrugës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034201145172119
    array(1) { ["section"]=> string(94) "aksidenti-ne-vore-c-ndodhi-ne-autostrade-viktima-e-paidentifikuar-per-shkak-te-demtimeve-98529" }