INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
AKSIDENTI I RËNDË NË KRUJË/ Vdes në spital njëri nga të rinjtë, ishte… [EMRI]

AKSIDENTI I RËNDË NË KRUJË/ Vdes në spital njëri nga të rinjtë, ishte… [EMRI]

Publikuar më: 12:48 24-02-2019

Pas aksidentit të rëndë që ndodhi rreth orës 04:30 minuta kur një Fuoristradë doli nga rruga dhe u përplas me bordurën e një karburanti, humb jetën njëri prej të rinjve që udhëtonte në të. Ndonëse tre të rinjve iu dha ndihma e menjëhershme, pasagjeri Altin Vogli nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës.

Article Logic
Execution time: 0.0033040046691895