INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident i rëndë në Bulqizë, dy të rinj nisen me URGJENCË drejt Tiranës

Aksident i rëndë në Bulqizë, dy të rinj nisen me URGJENCË drejt Tiranës

Publikuar më: 14:49 13-11-2018

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Fushë Bulqizë. Mësohet se dy të rinj janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë. Ata ishin duke udhëtuar me një fugon, kur ai është përmbysur. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Qafë Bualli. Dy të rinjtë të moshës, 25 dhe 27 vjeç po sillen me urgjencë drejt Tiranës.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Article Logic
Execution time: 0.0084178447723389