INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ajola Xoxa bën një dedikim të ndjerë për Erion Veliajn

Ajola Xoxa bën një dedikim të ndjerë për Erion Veliajn

Publikuar më: 16:43 02-07-2019

Ajola Xoxa ka reaguar pas rezultateve të votimeve për bashkinë e Tiranës, ku Erion Veliaj u rikonfirmua për një mandat të dytë me 152.230 vota.

Në një postim në Instagram, Ajola thotë se bashkëshorti i saj e çmon çdo votë dhe e konsideron privilegj mbështetjen e njerëzve. Ajola i thotë Veliajt se e do shumë edhe për përkushtimin e tij në punë.

‘E di se sa e çmon çdo vote, te çdo qytetari qe me 30 qershor doli nga shtepia dhe qetesisht shkoi te votoje per ty, ne vleresim te punes tende keto 4 vite. E di fort mire se kete mbeshtetje te madhe te njerezve ti e konsideron privilegj dhe se do te punosh me po aq perkushtim edhe 4 vitet qe vijne. Te dua edhe per kete’, shkruan Ajola.

ajo.png

Article Logic
Execution time: 0.0033328533172607