INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ajo tha PO! Të gjithë po flasin për ndarjen me Mozzik, Loredana thotë se do të martohet me këtë femër [VIDEO]

Ajo tha PO! Të gjithë po flasin për ndarjen me Mozzik, Loredana thotë se do të martohet me këtë femër [VIDEO]

Publikuar më: 14:06 09-09-2019

Loredana dhe Mozzik janë një prej çifteve më të përfolur së fundmi, pasi dyshohet se mund të jenë ndarë.

Lajmet janë ende nuk kuadrin e thashethemeve, por Loredana ka habitur jo pak së fundmi me disa foto të publikuara në instagramin e saj. Ajo shfaqet së bashku me një femër tjetër ndërsa shkruan në gjermanisht “ Do të martohemi”.

Vajzat duken shumë të afërta me njëra tjetrën, ndërsa Loredana e shoqëron videon me një zemër të kuqe.

KINGLORI from Vimeointv.al on Vimeo.

Shoqja e saj e ka ripostuar videon duke shkruar: “ Unë thashë po”, shoqëruar me një unazë.

Vajzat duken shumë të lumtura, por me siguri ky është projekti i rradhës i Loredanës.

KINGLORI1 from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0028958320617676