INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ajo është vetëm 3 vjeç por të ardhurat e saj neto arrijnë shifra të jashtëzakonshme

Ajo është vetëm 3 vjeç por të ardhurat e saj neto arrijnë shifra të jashtëzakonshme

Publikuar më: 22:09 18-07-2018

Princesha Charlotte është bërë shpejt një nga pjesëtarët më popullorë të familjes mbretërore.

Por duket se trevjeçarja nuk adhurohet vetëm nga publiku, ajo gjithashtu admirohet si një ikonë e modës, dhe thuhet se ka një ndikim të madh në ekonominë britanike.

Në fakt, sipas një studimi , ndikimi i princeshës Charlotte në ekonomi arrin vlera mbi 1 miliard paund më shumë se vëllai i saj më i madh, Princi George.

Sipas studimit, vlera në neto e katërvjeçarit princit George arrinte në 2.7 miliardë sterlina ndërsa motra e tij më e vogël ka thyer rekord me 3.8 miliardë sterlina.

Article Logic
Execution time: 0.0034821033477783