INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Ad Astra', filmi më sfidues për Brad Pitt!

'Ad Astra', filmi më sfidues për Brad Pitt!

Publikuar më: 10:32 01-09-2019

Në edicionin e 76 të Festivalit të Filmit në Venecia, ishte dita e yjeve hollivudiane. Protagonistë ishin Brad Pitt dhe Scarlett Johansson, të pritur nga fansa që i prisnin prej orësh, pavarësisht të nxehtit.

Plot buzëqeshje dhe dukshëm i kënaqur, Brad Pitt, astronaut protagonist i ‘Ad Astra’ të James Gray pranoi se kjo ka qenë ndoshta puna më e vështirë e jetës së tij, një film delikat, një sfidë e vërtetë.

Bëhet fjalë për historinë e një astronauti mes një babai dhe një djali që përpiqen të ruajnë ekuilibrin e duhur në mënyrë delikate.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070600509643555
    array(1) { ["section"]=> string(46) "ad-astra-filmi-me-sfidues-per-brad-pitt-101431" }