INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“A je bre normal”/ Çfarë po kurdisin Enca dhe Don Xhoni?! [FOTO]

“A je bre normal”/ Çfarë po kurdisin Enca dhe Don Xhoni?! [FOTO]

Publikuar më: 13:29 13-06-2020

Enca Haxhia ka udhëtuar për në Prishtinë aty kubesohet të jete duke punuar për një projekt të ri muzikor. Ajo që na bëri përshtypje është fotoja e fundit që këngëtarja ka postuar në Instastory. Ajo ka publikuar një foto të reperit më të përfolur të momentit, Don Xhoni, foton e të cilit Enca e ka shoqëruar me një emoji që ka gishtin në gojë, duke nënkuptuar që të mos flitet për asgjë.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe reperi në fjalë. Ka postuar në instastory foton e Encës me të njëjtin emoji. Epo me siguri diçka po zihet dhe me siguri dyshja po punojnë për një projekt së bashku dhe padyshim që do të bëjë namin.

fqT.png

Article Logic
Execution time: 0.0037338733673096