INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A është ky një tjetër DETAJ që tregon se Anna Lika është në lidhje me futbollistin e njohur SHQIPTAR? [FOTO]

A është ky një tjetër DETAJ që tregon se Anna Lika është në lidhje me futbollistin e njohur SHQIPTAR? [FOTO]

Publikuar më: 14:04 08-03-2020

Pak ditë më parë u fol në media për një lidhje romantike të aktores Anna Lika. Burimet për iconstyle thanë se partneri i saj është Amir Rrahmani, futbollisti shqiptar 26-vjeçar që luan për ekipin Kombëtar të Kosovës dhe për Veronën e Italisë.

Dyshja para disa kohësh publikuan fotot në të njëjtin vend. Ata ndodheshin së bashku me pushime në Francë dhe ishte ky udhëtim ai që na bëri të mendojmë se aktorja dhe futbollisti janë së bashku.

klike.jpg

 

Së fundmi një tjetër detaj i ka nxjerrë zbuluar. Futbollisti ka publikuar në Instastory një foto ku mban veshur një bluzë të bardhë. Të njëjtën bluzë e pamë të veshur nga aktorja pak ditë më parë pasi publikoi një fotot në Instagram.

vil.jpg

rrrarag.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0030369758605957