INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A do ta njihnit me këtë ''LOOK''? Jonida Maliqi bën ndryshimin drastik, shihni si duket me pamjen e re [FOTO]

A do ta njihnit me këtë ''LOOK''? Jonida Maliqi bën ndryshimin drastik, shihni si duket me pamjen e re [FOTO]

Publikuar më: 21:37 17-07-2018

Jonida Maliqi është një nga femrat më të bukura të shoëbizit shqiptar dhe mund të cilësohet pa pikën e dyshimit një nga ato personazhe që eksperimenton më së shumti me pamjen e saj. Dhe si për çudi të të gjithëve çdo look i ri i shkon për shtat mrekullisht. Këngëtarja ka vendosur që të rikthehet tek ngjyra e saj natyrale dhe të bëjë ndryshimin e papritur në pamje.

Maliqi ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video ku shfaqet me flokët brune. Përveç ngjyrës, Jonida ka vendosur që t’i pres ata shkurt. Një model ky që i shkon shumë këngëtares së njohur.

JONDIA.png

Article Logic
Execution time: 0.01387095451355