INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A do ta blinit këtë smartphone?

A do ta blinit këtë smartphone?

Publikuar më: 10:09 29-12-2018
Telefoni Essential, nga bashkë-themeluesi i Android Andy Rubin, duket se ka potencial me shumë nga çfarë na ka treguar por udhëtimi i tij mund të vijë në një fund. Sot, kompania ka njoftuar se po ndërpret prodhimin e pajisjes. Droid Life nuk ka më stock në magazina, dhe Essential thotë se nuk do të bëjë më.
Instagram Banner
Por, si pjesë e këtij njoftimi, kompania po konfirmon diçka që fansat kishin shpresuar që të ishin të vërteta. Essential po punon zyrtarisht në një "produkt celular" të dytë, me sa duket një telefon i vogël i përfolur që përdor AI për t'iu përgjigjur emaileve dhe mesazheve tekst për ju . Për njëfarë kohe, dukej shumë e pamundur që Essential do të kishte një akt të dytë, kur do të merrte parasysh shitjet e dobëta fillestare, vështirësitë në kamera, pushimet nga puna, skandalet etj. ©️insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0034120082855225