INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
8-muajshe shtatzënë! Ajola Xoxa tregon barkun e rrumbullakosur nga dasma e Ledionit dhe Sarës në Como...[FOTO]

8-muajshe shtatzënë! Ajola Xoxa tregon barkun e rrumbullakosur nga dasma e Ledionit dhe Sarës në Como...[FOTO]

Publikuar më: 07:52 13-08-2018

Mesa duket pritjes së ëmbël të Ajola Xoxës po i vjen fundi dhe tashmë vetëm 1 muaj ka ngelur që ajo së bashku me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj të mbajnë në krahë beben e tyre.

Ditën e djeshme, çifti Veliaj-Xoxa kanë qenë të ftuar në dasmën përrallore të Ledion Liços me Sara Hoxhën dhe lenteve optike nuk kishte si t’ju shpëtonte barku i rrumbullakosur i Ajolës.

Sa shumë lumturi në fytyrat e dy prindërve të ardhshëm! Epo kot nuk thonë që ndjesia e të qenit prind për herë të parë është e papërshkrueshme.../intv.al/

xd_s45_y.PNG

Article Logic
Execution time: 0.011453151702881