INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
6 gjërat që duhet të bëjnë femrat një herë në vit. Nxitoni sa jeni në kohë!

6 gjërat që duhet të bëjnë femrat një herë në vit. Nxitoni sa jeni në kohë!

Publikuar më: 12:41 26-11-2018
Femrat ndonjëherë e harrojnë veten e tyre duke u marrë me partnerin, shoqërinë  dhe fëmijet.
Në këtë artikull, ju sjellim gjërat që ajo duhet të bëjë të paktën një herë në vit:
 
1. Të bëjë një masazh
Edhe pse planifikojnë të shkojnë të bëjnë një masazh, sërish i del ndonjë punë  dhe harrojnë. Duhet që një herë në vit, të shkojë dhe të relaksohet, edhe pse mund të ketë shumë punë.
2. Të kalojë 24 orë larg fëmijëve
Gjat gjithë kohës e kanë mendjen të kalojnë kohë me fëmijët e tyre. Ka ardor moment që të caktojnë një ditë dhe të argëtohen pa to. 
3. Të blejë gjërat që do më shumë
Gjëja e parë që mendoni para se të blini diçka janë problemet ekonomike. Përgjegjësitë që ka ajo, e pengojnë të blejë diçka që vërtet e dëshiron ta ketë. Mos u mendoni gjatë, blijeni!
4.  Të ketë një shoqe të re
Ndoshta ajo  është mbyllur në jetën e saj monotone dhe miqtë që ka pasur ndoshta janë larguar. Ka ardhur koha të zërë një mikeshë të re.
5. Të bëjë diçka jo normale
Një herë në vit një femër ka nevojë të dalë dhe të argëtohet si kurrë më parë. Kjo gjë, sipas intv.al do e ndihmojë të ndihet mirë me veten e saj.
6. Të bëjë një foto të bukur
Teknologjia e fundit  bën të mundur që të kesh një foto të bukur në album. Nëse bën një foto që vërtet e pëlqen shumë, do e bëjë të ndihet më shumë tërheqëse.
Burimi: MSN
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0035312175750732