INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 filmat horror më të frikshëm të 2019-ës. Me siguri nuk do t'i ndiqni vetëm pasi të shihni trajlerin…[VIDEO]

5 filmat horror më të frikshëm të 2019-ës. Me siguri nuk do t'i ndiqni vetëm pasi të shihni trajlerin…[VIDEO]

Publikuar më: 12:11 08-01-2019

Filmat horror, edhe pse nuk pëlqehen nga të gjithë, kurioziteti shtyn shumë ‘guximtarë’ t’i ndjekin.

Çdo vit, sallat e kinemave mbushen me të dashuruar pas filmave horror dhe duket sikur janë të ‘çmendur’ pas tyre, edhe pse janë shumë të frikshëm.

Më poshtë ju sjellim një listë të filmave horror më të mirë në vitin 2019:

1.‘Escape room’

Ky film do t’ju sjellë pas kohën kur ju dhe shoqëria juaj keni pasur shumë zënka.

Premiera e këtij filmi ishte në 4 janar.

 

2.‘The Prodigy’

Kjo është historia ku nëna kupton se djali i saj i vogël është psikopat dhe ka sjellje të frikshme kundrejt të gjithëve.

Premiera e këtij filmi do të jetë në 8 shkurt.

 

3. ‘Happy Death Day 2U’

Subjekti i këtij filmi ka në qendër vrasje të njëpasnjëshme, që ndjekin personazhet protagonistë.

Premiera e këtij filmi do të jetë në 14 shkurt.

 

4. ‘Us’

‘Një udhëtim brenda dhomës së dikujt’, kështu është përkufizuar ky film horror.

Premiera e këtij filmi do të jetë në 15 mars.

 

5. ‘The curse of La Llorona’

Ky film është përkufizuar si një përrallë e frikshme, e bazuar në një legjendë urbane të gruas duke qarë, e cila ndjek 2 fëmijë të vegjël.

Premiera e këtij filmi do të jetë në 19 prill.

Burimi: 'Revistawho.com'

Article Logic
Execution time: 0.0073981285095215