INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 faqe ku ju mund të ndërtoni websitin tuaj FALAS

5 faqe ku ju mund të ndërtoni websitin tuaj FALAS

Publikuar më: 09:08 08-10-2018

Tani me rritjen e kërkesës në treg çdo biznes duhet të ketë faqen e tij.Por krijimi i një faqeje webi mund t’ju kushtojë shtrenjtë.Ja 5 website ku ju mund të porosisni apo ta ndërtoni atë shumë lehtë dhe falas, por edhe për ta hostuar atë live në internet.

Instagram Banner


1.Wix.com (www.wix.com)
2.000webhost.com(000webhost.com)
3.x10Hosting.com(x10Hosting.com)
4.Weebly.com(Weebly.com)
5.AwardSpace.com(AwardSpace.com)

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095260143280029
    array(1) { ["section"]=> string(55) "5-faqe-ku-ju-mund-te-ndertoni-websitin-tuaj-falas-74422" }