INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 ditë pas dasmës, shfaqen çifti më i ri i showbiz-it Gaz Paja dhe Ira Seferi [FOTO]

5 ditë pas dasmës, shfaqen çifti më i ri i showbiz-it Gaz Paja dhe Ira Seferi [FOTO]

Publikuar më: 14:29 07-06-2019

Dasma e tyre bëri bujë fundjavën që kaloi, dhe e kemi fjalën për martesën e Gaz Pajës dhe Ira Seferit.

Nuk është bërë ende një javë nga martesa e tyre, dhe me sa duket aktori Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira kanë vendosur ta shtyjë për një moment tjetër muajin e tyre të mjaltit.

Çifti më i ri i showbiz-it shqiptar janë fotografuar në eventin e 3 vjetorit të “Padam”-it teksa shijojnë nga një gotë shampanjë.

Ata duken shumë elegantë në veshjet që kanë zgjedhur për këtë mbrëmje të cilët edhe janë kombinuar mjaft mirë me njëri-tjetrin.

auto_40ad0662-c80b-4534-bea7-ccbebe7bd9c51559906678.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037751197814941