INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
4 Shenjat e horoskopit që e dashurojnë vetminë. Zbulojini tani!

4 Shenjat e horoskopit që e dashurojnë vetminë. Zbulojini tani!

Publikuar më: 12:03 24-05-2017
Kur njerëzit kalojnë kohë vetëm, atyre u jepet një mundësi për të reflektuar mbi jetën e tyre.
Sipas intv.al janë pikërisht 4 shenja të horoskopit të cilat më shumë nga të tjerat, dëshirojnë shumë të qëndrojnë vetëm. Bëhët fjalë për: gaforren, virgjëreshën, bricjapin dhe peshqit.
 
1. Gaforrja
Ju mund ta gjeni atë duke kaluar fundjavën në shtëpi duke gatuar, lexuar, ose duke shikuar ndonjë film. Ajo preferon të shmangë vendet me turma të mëdha. Në vend që ta kalojë kohën e lirë me të tjerët, ajo pëlqen të qëndrojë vetëm.
2. Virgjëresha
Virgjëresha e urren të jetë në qëndër të  vëmendjes dhe është jashtëzakonisht e turpshme. Sipas intv.al  këta njerëz që i përkasin kësaj shenje  pëlqejnë  të kalojnë kohën e lirë duke punuar në vend që të dalin  me miqtë e tyre.
3. Bricjapi
Një bricjap përpiqet të arrijë një ekuilibër të drejtë midis kohës së shoqërimit dhe kohës së shpenzimit. Sidoqoftë, ajo më shumë preferon të jetë vetëm se sa me njerëz të tjerë. Këta njerëz kanë  nevojë për vetmi për t’u qetësuar dhe  të kursyer energjinë e tyre. 
4. Peshqit
Peshqit pëlqejnë të qëndrojnë në shtëpi për të lexuar dhe për të pirë. Ata e duan vetminë e tyre dhe patjetër që nuk kanë  frikë të kalojnë fundjavat  vetëm.
Sipas intv.al  nuk e ndjejnë nevojën që vazhdimisht të jenë rreth të tjerëve.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0025467872619629